Skip Navigation Linkszaposlitev

​Zaposlitev ​

DUTB je vzpostavila organizacijo, zaradi katere je družba dragocenejša od vrednosti sredstev, ki jih upravlja. Ta dodatna vrednost izvira iz organizacije in ljudi, ki jih DUTB zaposluje. Smo ekipa sodelavcev različnih kariernih poti, izobrazb, izkušenj in domovin, ki soustvarjamo sveže ideje in rešitve za velikokrat zapletene primere, ki so nam zaupani.  Želja po novih znanjih ter izzivih nas je pripeljal v organizacijo, ki ima veliko odgovornost do Slovenije in njenih državljanov. Navkljub oviram, ki izhajajo iz narave našega dela, smo usmerjeni v zastavljene cilje z ustvarjanjem celostnih in hkrati etičnih rešitev.

V svoje vrste vabimo

SODELAVCA ZA KORPORATIVNO KOMUNICIRANJE IN MARKETING (M/Ž)

Opis dela:

  • Organiziranje, planiranje, koordiniranje in nadzor marketinških aktivnosti  organizacije.
  • Strokovni razvoj in uvajanje izboljšav, sprememb in novih tehnologij na področju marketinga.
  • Izbor in nadzor dela zunanjih dobaviteljev ter izvajalcev.
  • Predstavljanje podjetja ali organizacije pri poslovanju z zunanjimi partnerji.
  • Usklajevanje marketinških potreb z drugimi organizacijskimi enotami, predlaganje marketinških rešitev in aktivnosti.
  • Predlaganje, priprava in izvajanje načrtov korporativnega in marketinškega komuniciranja.
  • Izdelava marketinških orodij.
  • Izvajanje sprejetih aktivnosti na področju korporativnega komuniciranja in marketinga.
  • Svetovanje  posameznim enotam na področju marketinga.
  • Vsebinski razvoj, vzdrževanje in ažuriranje spletnega mesta DUTB.
  • Razvoj in vzdrževanje drugih komunikacijskih orodij.
  • Priprava različnih besedil.
  • Organizacija dogodkov

Pričakujemo:

  • Izobrazba VI. ali prva bolonjska stopnja poslovne, ekonomske, pravne, ali druge ustrezne smeri.
  • 3 leta delovnih izkušenj zaželeno na področju korporativnega komuniciranja ali marketinga. Zaželene izkušnje v finančni panogi.
  • aktivno znanje angleščine, sposobnost vsakodnevne govorne in pisne komunikacije,
  • poznavanje in obvladovanje analitičnih orodji ter MS Office programov,
  • vozniški izpit B kategorije.
  • vodenja in upravljanja sprememb,
  • osebna integriteta in ustvarjanje zaupanja,
  • organizacijske sposobnosti,
  • upravljanja s časom in postavljanje prioritet,
  • širokega, dolgoročnega in strateško usmerjenega pogleda,
  • ciljna usmerjenost, energičnost in samoiniciativnost,
  • odločnost in vztrajnost,
  • upravljanja konfliktov,
  • objektivne presoje pod časovnim pritiskom na podlagi nepopolnih informacij,
  • učinkovitega reševanja problemov,
  • odlične analitične sposobnosti,
  • prepričljivost, vztrajnost, preudarnost, taktičnost, proaktivnost in odzivnost,
  • visoki etični in poslovni standardi ter standardi korporativnega upravljanja.

Nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s šest mesečnim poskusnim delom.
  • Delovno mesto na sedežu delodajalca.
  • Strokovni izziv in dobro referenco.
  • Izmenjavo znanj in izkušenj v odzivnem teamu.
  • Možnost uveljavljanja individualnih znanj in idej v poslovno prakso.

Ponudbo z življenjepisom v slovenskem jeziku pričakujemo do  5.5.2019 izključno preko portala mojedelo.com.

V kolikor želite, da vaš življenjepis hranimo tudi po poteku tega selekcijskega postopka, nam poleg življenjepisa pošljite še podpisano izjavo Privolitev za obdelavo osebnih podatkov 2019 (za dostop do izjave kliknite na povezavo).